سه‌شنبه 22 آبان 1397   04:55:14
|           RSS


مسائل دانشگاه صنعت نفت در کمیسیون آموزش بررسی شد

1396/10/6 چهارشنبه

گزارش مسائل مربوط به دانشجویان دانشگاه صنعت نفت، عصر دیروز در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بررسی شد.


سیدحمایت میرزاده در تشریح نشست دیروز (یکشنبه، ۲۶ آذرماه) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی که با حضور حبیب الله بیطرف، معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت برگزار شد، گفت: در این نشست، گزارشی از طرف محمود صادقی، نماینده کمیسیون در باره تحصن دانشجویان دانشگاه صنعت نفت و در حضور نمایندگان دانشجویان، رئیس و استادان دانشگاه صنعت نفت به کمیسیون ارائه و درخواست‎‌های دانشجویان بررسی شد.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس افزود: بسیاری از دانشجویان معتقد بودند که برای استخدام در وزارت نفت دانشجوی این دانشگاه شده بودند، سرانجام بر اساس مباحثی که در کمیسیون مطرح شد، معاون وزیر نفت در امور مهندسی، پژوهش و فناوری قول داد که به همه تعهدهای قید شده در دفترچه پذیرش دانشجویان عمل شود.

وی تصریح کرد: البته وزارت نفت در برخی موارد که شرکت‌ها و دستگاه‌های زیرمجموعه خود را به بخش خصوصی واگذار کرده قادر به تحمیل نیرو به آنها نیست که این مشکلات وزارت نفت نیز باید در نظر گرفته شود، با این وجود مقرر شد که دفترچه پذیرش دانشجویان ملاک عمل باشد.

      


تهران -خیابان طالقانی -تقاطع خیابان حافظ -ساختمان مرکزی وزارت نفت -صندوق پستی1862-15875

تلفن: ۶۱۶۲۳۹۹۷,۶۱۶۲۳۲۸۱,۸۸۹۳۷۴۳۲ دبیرخانه:۶۱۶۲۲۵۸۰

نمابر: ۸۸۹۴۴۱۲۸, پست الکترونیکی:doert@mop.ir

آمار بازدید


تعداد بازديد اين صفحه: 180364
تعداد بازديد کنندگان سايت: 117786558 تعداد بازديد زيرپورتال: 224623 اين زيرپورتال امروز: 60 سایت در امروز: 4004 اين صفحه امروز: 58
^