شنبه 27 بهمن 1397   03:37:57
|           RSS

در هجدهمین نمایشگاه پژوهش و فناوری صورت گرفت
قدردانی از وزارت نفت به پاس ایجاد پیوند صنعت و دانشگاه

1396/10/6 چهارشنبه

در حاشیه هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار ملی ایران، از وزارت نفت به عنوان یکی از چهار وزارتخانه برگزیده در ایجاد همکاری بین صنعت و دانشگاه قدردانی شد.


به گزارش شانا، در نخستین نشست مشترک مدیران ارتباط با صنعت دانشگاه‎ها و پژوهشگاه‎ها که در حاشیه هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازارهای ملی ایران برگزار شد، با اعطای لوح تقدیر و تندیس از وزارت نفت به عنوان یکی از چهار وزارتخانه برگزیده در ایجاد همکاری بین صنعت و دانشگاه قدردانی شد.

برگزیدگان بیشترین نقش را در ایجاد همکاری بین صنعت و دانشگاه، تعاریف پروژه‌های پژوهشی و زمینه سازی برای توسعه این ارتباط ایفا کرده‌اند.

در بخشی از متن لوح سپاس که از طرف برومند، معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به حبیب اله بیطرف، معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت اعطا شد، آمده است: «بدون شک این تلاش‌ها و مجاهدت‌ها، موجبات رشد و شکوفایی کشور را به ویژه در حوزه علم و فناوری فراهم می سازد.»

وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت نیرو دیگر وزارتخانه‎هایی بودند که در این مراسم قدردانی شدند. 

هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازارهای ملی ایران، ۲۲ تا ۲۶ آذرماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار شد.


      


تهران -خیابان طالقانی -تقاطع خیابان حافظ -ساختمان مرکزی وزارت نفت -صندوق پستی1862-15875

تلفن: ۶۱۶۲۳۹۹۷,۶۱۶۲۳۲۸۱,۸۸۹۳۷۴۳۲ دبیرخانه:۶۱۶۲۲۵۸۰

نمابر: ۸۸۹۴۴۱۲۸, پست الکترونیکی:doert@mop.ir

آمار بازدید


تعداد بازديد اين صفحه: 197692
تعداد بازديد کنندگان سايت: 120742903 تعداد بازديد زيرپورتال: 242579 اين زيرپورتال امروز: 51 سایت در امروز: 3006 اين صفحه امروز: 42
^