دوشنبه 11 فروردين 1399   14:18:17
|           RSS
پیشنهاد معاون وزیر نفت در بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی نفت:
نهادی برای رفع مشکلات سازندگان داخلی صنعت نفت تشکیل شود
معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت، پیشنهادی مبنی بر ایجاد نهادی با حمایت وزارت نفت، شرکت ملی نفت ایران و محوریت انجمن نفت برای رفع مشکلات و چالش‌های سازندگان داخلی مطرح کرد.

سعید محمدزاده در نشست اعطای گواهی کیفیت که روز چهارشنبه، ۱۱ اردیبهشت ماه در حاشیه بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برگزار شد، با بیان این مطلب افزود: سازندگان باید بتوانند با خیال آسوده از حفظ مالکیت معنوی خود، مشکلاتشان را در این نهاد که به مثابه کلینیک صنعت نفت خواهد بود مطرح کنند.

وی گفت: انجمن نفت ایران (API) نهاد مقتدری است، اما آیا ما نمی‌توانیم در تضمین کیفیت محصولات‌مان با بیش از صد سال سابقه صنعت نفت، به اقتدار و استقلال برسیم؟

محمدزاده با بیان این مطلب، تاکید کرد: سازندگان داخلی که موفق به دریافت گواهینامه کیفیت از انجمن نفت شوند به‌طور حتم باید در مناقصه‌ها در مقایسه با دیگر سازندگان، امتیاز بیشتری داشته باشند.

مهدی میرمعزی، رئیس هیئت مدیره انجمن نفت ایران نیز خواستار در نظر گرفتن تمهیدات تشویقی از سوی وزارت نفت برای ترغیب سازندگان داخلی به دریافت گواهی کیفیت از این انجمن شد و گفت: ظرفیت بسیار مطلوبی برای تضمین و تایید کیفیت کالاهای ساخت داخل در انجمن نفت پدید آمده است و باید از این ظرفیت به بهترین شکل استفاده کنیم.

بر اساس این گزارش، نشست اعطای گواهینامه کیفیت در محل تالار اصفهان نمایشگاه بین‌المللی نفت تهران برگزار و در جریان آن، دو تفاهم‌نامه بین انجمن نفت ایران و سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و همچنین بین انجمن نفت ایران با منطقه فناوری خوزستان امضا شد.

در پایان این نشست انجمن نفت ایران نیز به سه شرکت سازنده داخلی، گواهی کیفیت اعطا کرد.      


تهران -خیابان طالقانی -تقاطع خیابان حافظ -ساختمان مرکزی وزارت نفت -صندوق پستی1862-15875

تلفن: ۶۱۶۲۳۹۹۷,۶۱۶۲۳۲۸۱,۸۸۹۳۷۴۳۲ دبیرخانه:۶۱۶۲۲۵۸۰

نمابر: ۸۸۹۴۴۱۲۸, پست الکترونیکی:doert@mop.ir

آمار بازدید


تعداد بازديد اين صفحه: 296410
تعداد بازديد کنندگان سايت: 131363785 تعداد بازديد زيرپورتال: 344639 اين زيرپورتال امروز: 121 سایت در امروز: 9468 اين صفحه امروز: 115
^