دوشنبه 11 فروردين 1399   14:53:59
|           RSS

به‌کارگیری سامانه تدارکات الکترونیکی دولت در حوزه خدمات پیمانکاری و مشاوره
دستگاههای اجرایی موضوع بند «ب» ماده یک قانون برگزاری مناقصات از جمله شرکتهای تابعه وزارت نفت موظفند همه مراحل مناقصات/ مزایدههای مشمول را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) انجام دهند.

سعید محمدزاده، معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت در نامهای با عنوان «به‌کارگیری سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) در حوزه خدمات پیمانکاری و مشاوره» خطاب به معاونان، مدیران عامل چهار شرکت اصلی و مدیران کل و روسای واحدهای ستادی مستقل وزارت نفت نوشت: «همانگونه که مستحضرید به استناد ماده ۵۰ قانون احکام دائمی توسعه کشور و ماده ۲ آییننامه فعالیت سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، کلیه دستگاه‌های اجرایی موضوع بند «ب» ماده یک قانون برگزاری مناقصات و از آن جمله شرکتهای تابعه وزارت نفت موظف‌اند مطابق برنامه زمان‌بندی مورد تایید هیئت وزیران و با اعلام مدیریت سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد)، کلیه مراحل مناقصات/ مزایدههای مشمول را از طریق سامانه مورد اشاره انجام دهند. در این راستا با عنایت به راه‌اندازی بخش‌های مربوط به انجام معاملات حوزه خدمات از جمله مناقصات بخش‌های پیمانکاری و معاملات بزرگ حوزه مشاوره در سامانه مذکور، مقتضی است تا زمان تکمیل و پیاده‌سازی سازوکار تعامل سامانه تامین الکترونیکی کالای وزارت نفت (EP) با سامانه ستاد، دستگاه‌های اجرایی تابعه در اسرع وقت نسبت به ثبتنام در سامانه و انجام مناقصات و کلیه فرآیندهای واگذاری خدمات در حوزههای مورد اشاره از طریق سامانه ستاد اقدام کنند.

 شایان ذکر است دستگاه‌های اجرایی در صورت بروز هرگونه مشکل یا ابهام در به‌کارگیری سامانه مذکور میتوانند مراتب را از مرکز راهبری و پشتیبانی سامانه ستاد پیگیری کنند».      


تهران -خیابان طالقانی -تقاطع خیابان حافظ -ساختمان مرکزی وزارت نفت -صندوق پستی1862-15875

تلفن: ۶۱۶۲۳۹۹۷,۶۱۶۲۳۲۸۱,۸۸۹۳۷۴۳۲ دبیرخانه:۶۱۶۲۲۵۸۰

نمابر: ۸۸۹۴۴۱۲۸, پست الکترونیکی:doert@mop.ir

آمار بازدید


تعداد بازديد اين صفحه: 296449
تعداد بازديد کنندگان سايت: 131364808 تعداد بازديد زيرپورتال: 344680 اين زيرپورتال امروز: 162 سایت در امروز: 10491 اين صفحه امروز: 154
^